Universal Bank – гарантія вашої фінансової безпеки

Мати надійний банк, який забезпечує безпеку та користь від співпраці з ним, дуже важлива річ в сучасному світі. Одним із популярних банків на території України є  Universal Bank.

Цей банк функціонує вже на протязі 20-ти років, розширюючи свою базу користувачів. Це відбувається за рахунок вигідної співпраці, гарантії безпеки та постійного вдосконалення.

Однією із переваг Universal Bank, є програма, що забезпечує безпеку вкладень фізичних осіб.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Якщо ви займаєтеся торгівлею або послугами, часто встановлюєте нові торгівельні контакти і хочете підвищити свій авторитет перед контрагентами, то банківська гарантія — це якраз те, що вам потрібно.

Гарантія стане важливим інструментом підтримки вашого бізнесу — отримуючи гарантію, ви підвищите авторитет своєї компанії.

Які основні переваги використання гарантій?

Отримуючи гарантування вкладів фізичних осіб ви отримуєте:

  • підвищення довіри до компанії при подачі заявки на кредитну лінію в банку або інший вид фінансування у відносинах з кредиторами,
  • підтримувати фінансову ліквідність,
  • забезпечити подальшу ефективну співпрацю з вашим контрагентом, так як вам не доведеться вкладати власні гроші для забезпечення транзакції,
  • зміцнити довіру до вашого бізнесу в очах контрагента завдяки популярності провідного банку як банку-гаранта.

Universal Bank – гарантія вашої фінансової безпеки

Банківські вклади

Депозит — це термін, який також може використовуватися в ситуаціях, відмінних від фінансових транзакцій. Нижче наведені два значення цього терміна:

По-перше, депозит відноситься до процесу, що включає переказ суми іншому суб’єкту, яка буде зберігатися у нього, і представляє собою депозит. Отже, гроші, переведені інвесторами на поточні рахунки або ощадні рахунки в кредитних спілках або банках, є депозитами.

В цьому випадку переведені гроші як і раніше належать тому, хто спочатку вніс гроші, і ця особа має право перевести кошти на рахунок іншої особи, зняти будь-яку частину коштів в будь-який час і / або використовувати цей фонд для покупки продуктів і послуг.

В Universal Bank є безліч умов створення депозиту, все що вам необхідно зробіть, це перейти на веб-сайт банку, та детально з’ясувати всі умови.

Висновок

Використовуючи співпрацю з Universal Bank, ви гарантуєте не тільки безпеку вашим грошам,  але і будете спроможні отримувати дохід. Здійсніть правильний вибір, на користь дійсно якісного банку, який допоможе вам в самих складних ситуаціях.

Обнаружили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter